{{ $item.name }}
{{ $item.name }}

Hakkımızda

enucuzpubguc.com, online oyunlar için e-pin, popüler PC oyunları için CD Key ve daha pek çok kategoride dijital kod şekline getirilebilen ürünleri en uygun fiyata ve güvenilir şekilde kullanıcılarına sunan bir platformdur. Birçok ödeme seçeneği ile kolayca ve güvenle bakiye yüklenebilen, kullanıcılarının güvenliğine, memnuniyetine en üst düzeyde önem veren enucuzpubguc.com, binlerce İnternet Kafe’den oluşan saha satış ağıyla Türkiye’nin öncü ve güçlü dijital kod dağıtıcısıdır.

Kurulduğumuz ilk andan itibaren Türkiye'de oyun sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeyi, üyelerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak sektöre ilk adımlarımızı attık. Yüksek güvenlikli alışveriş sistemimiz ile size profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Firmamız kazanç odaklı değil, Müşteri Memnuniyeti odaklıdır.

Dijital Pazar üzerinden aldığınız tüm veriler sistem tarafından 256bit Comodo SSL Seltifikası ve Softanka tarafından 7/24 korunmaktadır. Sistem içerisinde ve sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak etkinlik düzenlenmektedir. Ödeme verileriniz PayTR AŞ. Tarafınca güvende! Sistem üzerinden 3.parti yazılımlara verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımıza paylaşımı bulunmamaktadır. Kart bilgilerinize kesinlikle firmamız ulaşmamaktadır.

playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com

En Ucuz PUBG UC'ye Neden Güvenmeliyim? 


SEPETİNİZ BOŞ!

TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
{{ item.productName }}
{{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}